O nas


Bar Arena

Bar-arena-1024-n-4

Od kilku lat oferujemy swoje usługi w Ślesinie na głównej plaży. Nie sposób nas nie zauważyć – charakterystyczny kształt baru, przypominający arenę – wyróżnia się pośród innych elementów architektury.

W barze można schronić się przed palącym letnim słońcem, w spokoju coś przekąsić i napić się orzeźwiających napojów, w tym także alkoholowych (wyłącznie dla dorosłych).

W barowym menu znajdziecie Państwo między innymi świeże smażone ryby, hamburgery, hot-dogi, frytki, desery, lody, napoje gorące i zimne.


Pole paintballowe

DSCF3058

W 2013 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o pole paintballowe. Dysponujemy własnym, ogrodzonym terenem zajmującym powierzchnię około 1 hektara, na którym znajdują się różnego rodzaju barykady i przeszkody urozmaicające zabawę.

Oczywiście zapewniamy także całe wyposażenie ochronne (maski, kombinezony, rękawice) dla uczestników oraz wysokiej jakości markery do paintballa.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm!


Chodzące maskotki

DSCF2880

Dysponujemy również przebraniami lubianych i znanych postaci z kreskówek. Można wynająć nas na wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci, np. urodziny. Obecność pluszaka na pewno sprawi ogromną radość zarówno dzieciom jak i dorosłym.

W okresie letnim można spotkać przechadzające się pluszaki na plaży w Ślesinie. Wywołały już niejeden uśmiech na twarzach opalających się wczasowiczów;)


Imprezy

W Barze Arena odbywają się cyklicznie potańcówki przy muzyce dobrych DJ’ów, a także wieczorki KARAOKE – zapraszamy odważnych do śpiewania, a tych nieśmiałych – do słuchania (kto wie kiedy obudzi się w Was talent?)

Dla Państwa potrzeb zorganizujemy imieniny, urodziny, a także inne imprezy okolicznościowe. W barze znajduje się 50 miejsc, a w ogródku – 60.

Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły.


Wypożyczalnia

DSCF3663

W barze można wypożyczyć rowery.


Współpraca

Współpracujemy z firmami z branży hotelarskiej, agroturystyki a także właścicielami pensjonatów. Możemy zorganizować i zapewnić noclegi na terenie Ślesina, Lichenia, Półwioska i w innych pobliskich miejscowościach.

 

Share This